Tikšanās ar uzņēmēju Edgaru Kozaku

26. maijā notika SELFMADE biznesa kluba tikšanās, kurā uzņēmējs Edgars Kozaks dalījās ar klātesošajiem savā unikālajā pieredzē. Edgars ir uzņēmuma Roofmaster vadītājs un vairāku autobūves uzņēmumu, tostarp Ambercar, Deal Auto un Letiauto.lv dibinātājs.

  • Roofmaster, kam ir vairāk nekā 18 gadu pieredze plakano jumtu montāžā Latvijā, jau sen ir nostiprinājies kā uzticams nozares līderis. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 70 augsti kvalificētu darbinieku, kas nodrošina augstu darba kvalitāti un uzticamību katrā projektā.

  • Edgars savu Auto grupu kompānijās piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, tostarp automašīnu pārdošanu, nomu un līzingu. Ambercar, Deal Auto un Letiauto.lv ir veiksmīgi uzņēmumi, kas ne tikai sniedz klientiem iespēju iegādāties vai iznomāt automašīnu, bet arī aktīvi attīstās līzinga jomā.

Tikšanās laikā ar SELFMADE biznesa kluba rezidentiem Edgars Kozaks dalījās ar vērtīgām atziņām un praktiskiem padomiem, kas balstīti uz viņa bagātīgas pieredzes uzņēmumu attīstībā. Viņš pastāstīja par savām metodēm, kā saglabāt fokusu uz biznesa attīstību un personīgo izaugsmi. Uzņēmējs dalījās ar savu viedokli par pašreizējo tirgus situāciju un to, kā viņa vadītie uzņēmumi šobrīd tiek galā ar izaicinājumiem un iespējām.

Uzzini pasākumu plānu
tuvākajiem 3 mēnešiem
Kontakti
Mēs soc. tīklos:
Mūsu adrese:
Rīga, Latvija
Tālrunis:
E-pasts:
Rekvizīti:
SELFMADE SIA,
Reģ. nr. 40203083628
Made on
Tilda